ידוע שכל גוף מגיב אחרת לאחר שהוא עובר הליך ניתוחי, אנחנו בני אדם שונים וההחלמה שלנו תלויה בכל כך הרבה גורמים, אבל אין ספק שהרצון המרכזי של כל מטופל הוא לחזור הביתה לסביבה הטבעית שלו. אולם לעיתים החזרה הביתה עלולה להיות לא פשוטה. לעיתים קרובות יש צורך בהשגחה פרטית לאחר ניתוח, למה? בדיוק בגלל הסיבות הבאות

3 סיבות טובות לקחת עזרה לאחר ניתוח

  1. אתם במרכז!

ידוע שהמצב בבתי החולים הציבוריים אינו כפי שהיינו רוצים שיהיה, בתקופות מסוימות התפוסה במחלקות ובחדרי המיון עומדת על למעלה מ150% ועובדי הצוות מתקשים להתמודד עם העומס, תורים לניתוחים שונים עלולים לא פעם להידחות לטובת מקרים דחופים והלך הרוח במסדרונות בתי החולים בכל רחבי הארץ הוא לחוץ מאוד.

איך אפשר לטפל בזה אתם שואלים? פשוט מאוד – בזכות האפשרות להשגחה פרטית לאחר ניתוח. ברגע שאחות מוסמכת נמצאת לידכם, מעניקה לכם באופן פרטי את הטיפול הטוב ביותר  ועוזרת לכם ברגעים הקריטים לאחר הניתוח ההחלמה הופכת להיות הרבה פחות מורכבת. אתם נמצאים במרכז ובמקום להתחנן לתשומת ליבם של אנשי צוות עסוקים מאוד במחלקה, יש לכם חלון הזדמנויות ליצירת תהליך ריפוי באווירה רגועה וללא מתח והרי ידוע שנפש בריאה בגוף בריא ולכן ככל שתהיו רגועים יותר תוכלו להחלים במהירות ולחזור לשגרת חייכם. חשוב לציין שאחות פרטית נבחנת על ידי החברה בקפידה, הכל למען רווחת המטופלים.

  1. הטופ שבטופ!

לאחר ניתוחים, במיוחד ניתוחים בריאטרים ולפרוסקופיים, אתם זקוקים לכל עזרה אפשרית לאורך כל תהליך ההחלמה גם בעת השהות בבית החולים וגם כשתגיעו הביתה. אחות תעניק לכם השגחה פרטית לאחר ניתוח, תבצע מעקב אחר ההתקדמות הרפואית שלכם לאחר הניתוח, תעניק לכם טיפול רפואי החל ממתן תרופות, החלפת תחבושות, בדיקת מדדים לפי צורך המטופל ועד לזריקות בשעת הצורך. חשוב לציין שאחות פרטית צמודה עשויה לחסוך לכם לאחר החזרה הביתה ביקורים תכופים בבית החולים לביקורת או לחילופין לקבלת זריקות בבית החולים.

  1. צעד צעד

תקופת ההחלמה לאחר ניתוח בריאטרי ידועה כמאתגרת מאוד. החולה ובני משפחתו נאלצים להתמודד עם שינויים עיקריים באורח החיים המחודש של המטופל. ראשית יש לעקוב בצורה מדויקת אחר התפריט החדש בהנחיית הדיאטנית והצוות המטפל, בנוסף חשוב להתרגל לנטילת ויטמינים באופן המבוקש לצורך ספיגתם במערכת העיכול ובתוך כל זה, החולה מתמודד עם כאבים והגבלות תנועה כתוצאה מהחתכים בגוף ומתופעות לוואי כגון בחילות והקאות.

החזרה לשיגרת חיים רגילה תלויה במצבו הפיזי של המטופל לאחר הניתוח, לרוב ההחלמה נמשכת בין שלושה לשישה שבועות. ובזמן זה מתבצעות ביקורות רפואיות המסייעות למטופל ולצוות הרפואי להבין את תמונת המצב ולשקף לו מתי הוא באמת יכול לחזור לפעילות יומיומית שגרתית.  כשדואגים מראש להשגחה פרטית לאחר הניתוח אפשר בהחלט להקל על התהליך ולסייע להתקדמות הטיפול.